Prisjakt
Annonse
Babymarkt
  • Stort utvalg av babyprodukter
  • Sikker betaling
  • Fraktfritt over 1000 kr
1.7Dårlig
7 anmeldelser (siste året)

Skrevne anmeldelser

Anmeldelser eldre enn ett år inkluderes ikke i gjennomsnittsrangeringen.

Skrevne butikkanmeldelser

L
Lureri
1 anmeldelse
Forferdeligen måned siden

De skickar dig en annan produkt en det du köpt. De har ingen fungerande kundservice och har aldrig haft, de har bytt namn nu och därför lyckades de lura mig igen tyvärr. Bara styr undan

G
Garlicherb
1 anmeldelse
Forferdelig5 måneder siden

Har hatt en sak gjennom Klarna i 5mnd fordi deres egen kundeservice ikke svarer på gjentatte mailer og forsøk på å gå gjennom kontaktskjemaet deres. Fikk en feil vare, og en ødelagt vare, og de nekter å så mye som svare for seg.. Fått en del som var ok, handlet mye der i en periode og det gikk helt fint, men når det er problemer har de ingen interesse av å rydde opp etter seg, selv etter snart ett halvt år. De har ikke engang fått betaling og fortsatt bryr de seg ikke.. Skal du kjøpe noe derfra bruk Klarna, så du får deres forsikring!

e
eisa01
38 anmeldelser
DårligEndret 6 måneder siden

Har prøvd å stille spørsmål til butikken før kjøp på epost og Messenger, men ikke fått svar på en uke. Edit: Fikk aldri svar Lover ikke spesielt godt om man skulle ha problemer etter kjøp

t
tonjek92
2 anmeldelser
Bra6 måneder siden

Kjempe fornøyd med butikken, har bestilt mye herfra. En stellesekk kom ødelagt, men ett par dager senere var sekken sendt tilbake og jeg fikk penger på konto. Ellers er det enkelt å handle, rask levering og alltid svar å få fra kundeservice.

J
Forferdelig10 måneder siden

Det er svindel,jeg har kjøpt barnvågn etter 5 måneder blitt dårlig og de svarer ikke for løse problemet,de bare løy, ingen må kjøpe fra pinkorblue, dere minster penger 💰 fordi de har dårlig varer

L
Forferdelig10 måneder siden

Har opplevd det meste med denne leverandøren. Først tar det lang tid å få varen, deretter bruker de hundre år på å sende returetikett, for deretter å bruke to måneder på å bekrefte at de har mottatt returen. Pengene er fortsatt ikke tilbakebetalt.

M
Missfornøyd
1 anmeldelse
Forferdelig10 måneder siden

La inn bestilling av varer, ble trukket fra konto med fikk ikke varene. Nå får jeg heller ikke pengene tilbake over en måned siden bestilling. Lite hjelp å få fra kundeservice

Gjestebruker
UtmerketEndret 2 år siden

Rask levering, produktet var som forventet

Gjestebruker
UtmerketEndret 2 år siden

Kjempe fornøyd med handelen på pinkorblue. Rask levering og gode priser. Litt mer for pengene rett å slett. Anbefales videre og vi lommer til å bruke de igjen.

Gjestebruker
UtmerketEndret 2 år siden

Greit å bestille, og rask levering. Fornøyd med produktet, var som forventet i henhold til beskrivelsen av produktet på nettsida.

Om butikken

Babymarkt

Prisene vises i NOK på butikkens side.

Betalingsalternativer

PayPal
  • Avbetaling
  • Direkte betaling
  • Faktura
  • Forskuddsbetaling
  • Kortbetaling
  • Betaling via telefonregning
  • Bitcoin
  • Postoppkrav
  • SMS-betaling

Kundeservice

Butikken kan kontaktes på Norsk.

www.babymarkt.com

Informasjon om selskapet

Fullstendig firmanavn: BABYMARKT DE GMBH / Pinkorblue.no

Organisasjonsnummer: 913632672